TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zielona Góra: Zderzenie Forda i autobusu MZK
GAZETA LUBUSKA - Opublikowano: 09.10.2017 11:00:16

Jak informuje Gazeta Lubuska - 6 października w Zielonej Górzedoszło do zderzenia forda focusa i autobusu MZK, na ul. Batorego na wysokości Auchan. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący fordem focusem wyjeżdżał z parkingu Auchan. Zrobił to jednak tak nieostrożnie, że wjechał prosto pod jadący prawidłowo autobus MZK. Doszło do zderzenia. Autobus uderzył w bok forda.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Całe zdarzenia to tylko kolizja.

– Kierujący fordem został ukarany mandatem w wysokości 500 zł – mówi podinsp. Jarosław Tchorowski, zastępca komendanta zielonogórskiej policji. Na jego konto trafiło również 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji.WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
MZK Zielona Góra

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.