TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zielona Góra: Zderzenie Forda i autobusu MZK
GAZETA LUBUSKA - Opublikowano: 09.10.2017 11:00:16

6 października w Zielonej Górzedoszło do zderzenia forda focusa i autobusu MZK, na ul. Batorego na wysokości Auchan. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informuje Gazeta Lubuska - 6 października w Zielonej Górzedoszło do zderzenia forda focusa i autobusu MZK, na ul. Batorego na wysokości Auchan. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący fordem focusem wyjeżdżał z parkingu Auchan. Zrobił to jednak tak nieostrożnie, że wjechał prosto pod jadący prawidłowo autobus MZK. Doszło do zderzenia. Autobus uderzył w bok forda.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Całe zdarzenia to tylko kolizja.

– Kierujący fordem został ukarany mandatem w wysokości 500 zł – mówi podinsp. Jarosław Tchorowski, zastępca komendanta zielonogórskiej policji. Na jego konto trafiło również 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
MZK Zielona Góra
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.