TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zielonym autobusem do Chorwacji i w Pieniny
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.05.2019 13:00:46
Rejsowym autobusem z Polski do Chorwacji. Bezpośrednio!

Ciekawe międzynarodowe kierunki FlixBusa – od połowy czerwca pojedziemy bezpośrednio do kilku chorwackich miast - m.in. do Splitu i Puli.

W ramach uruchomionych nowych linii zagranicznych od połowy czerwca dojedziemy bezpośrednio z Warszawy do Puli i Monachium oraz z Krakowa do Splitu.

Dodatkowo, linie z Przemyśla do Berlina i Bremy zostały wydłużone o przystanek w Medyce, co ułatwi podróż na Ukrainę.

Ciekawą nowością wśród połączeń krajowych jest także kolejna linia w polskie góry – z Katowic do Szczawnicy, m.in. przez Krościenko nad Dunajcem.

_"Tego lata nasi pasażerowie będą mieli mnóstwo nowych opcji podróży – zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferta FlixBusa, w porównaniu do miesięcy letnich ubiegłego roku, wzrośnie nawet o 100% – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – Chorwacja to świetny pomysł na zbliżające się wakacje, ale znajdzie się też coś dla miłośników polskich gór – do kierunków bieszczadzkich, które pojawiły się niedawno, dołączyła linia do Szczawnicy.

Wśród nowych chorwackich miast, poza Splitem i Pulą, w siatce połączeń FlixBusa znajdą się także Rijeka, Opatija, Zadar i Szybenik. Dzięki nowej linii z Warszawy do Monachium, bezpośrednio dojedziemy także do Ingolstadt i Norymbergii. Dodatkowo, na mapie FlixBusa znajdą się nowe, górskie miejscowości – Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem i Szczawnica.

Lista połączeń

I w skrócie wszystkie nowe międzynarodowe połączenia FlixBusa:

  • 1360 Medyka – Berlin (pierwszy kurs: 23.05)

Medyka – Przemyśl – Rzeszów – Kraków – Katowice – Wrocław – Berlin

  • N1360 Medyka – Brema (pierwszy kurs: 23.05)

Medyka – Przemyśl – Rzeszów – Kraków – Katowice – Wrocław – Cottbus – Berlin – Hamburg – Brema

  • N1282 Warszawa – Pula (linia sezonowa, pierwszy kurs: 12.06)

Warszawa – Katowice – Bielsko-Biała – Żywiec – Żylina – Bratysława – Rijeka – Opatija – Rovinj – Pula

  • N863 Kraków – Split (linia sezonowa, pierwszy kurs: 13.06)

Kraków – Katowice – Ostrawa – Ołomuniec – Brno – Bratysława – Zadar – Biograd na Moru – Vodice – Szybenik – Trogir – Split

  • N1304 Warszawa – Monachium (pierwszy kurs: 19.06)

Warszawa – Sieradz – Wrocław – Legnica – Bolesławiec – Zgorzelec – Görlitz – Drezno – Chemnitz – Bayreuth – Norymberga – Ingolstadt – Monachium

To nie koniec

Niebawem w sprzedaży pojawi się także linia 1392 z Warszawy do Hamburga, która swój pierwszy kurs zrealizuje 19 czerwca.

Z kolei nowa linia na trasie Katowice – Szczawnica swój pierwszy kurs zrealizuje już 18 czerwca. Autobusy kursować będą 7 dni w tygodniu i odjeżdżać będą o godz. 9:15 z Katowic oraz 16:30 ze Szczawnicy. Czas przejazdu między krańcowymi przystankami wynosi 4h30min. Trasa linii prezentuje się następująco:

  • 1374 Katowice – Szczawnica (pierwszy kurs 18.06)

Katowice – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Kluszkowce – Czorsztyn – Krościenko nad Dunajcem – Szczawnica


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
FlixBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.