TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZKM Zawiercie kupi 2 minibusy. Szybka dostawa
INFOBUS.PL - Opublikowano: 13.04.2018 13:00:39
ZKM Zawiercie na kupi 2 minibusy

ZKM w Zawierciu prowadzi przetarg na dostawę dwóch autobusów klasy MINI. Przewoźnikowi zależy na czasie, stąd maksymalnie uproszczone postępowanie oraz możliwość oferowania pojazdów już wyprodukowanych.

Zakład Komunikacji Miejskiej w Zawierciu prowadzi przetarg na dostawę dwóch autobusów klasy MINI. Przewoźnikowi zależy na czasie, stąd maksymalnie uproszczone postępowanie oraz możliwość oferowania pojazdów już wyprodukowanych.

Spółkę interesują autobusy z nadwoziami o długości do 6 m, szerokości do 2,45 m i nie wyższe niż 3 m. Muszą umożliwiać podróż przynajmniej 25 pasażerom, w tym nie mniej niż 12 na miejscach siedzących. Dostęp na pokład ma być zapewniony przed jedną parę dwuskrzydłowych drzwi.

Autobusy muszą być wyposażone w silniki diesla spełniające normę Euro 5. Muszą to być jednostki o pojemności 2 – 2,5 l. Nie mogą być one słabsze niż 130 kW, ale i nie mocniejsze niż 150 kW. Silniki zostaną zblokowane z mechanicznymi skrzyniami biegów.

Autobusy muszą być objęte dwuletnią całopojazdową gwarancją. "Maluchy" mają trafić do Zawiercia w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Strona formalna postępowania jest maksymalnie uproszczona. ZKM nie ma żadnych wymogów w kwestii zdolności finansowej, a także co nie dziwi nie wymaga zabezpieczania oferty wadium. Chce natomiast, aby oferent legitymował się określonym doświadczeniem. Musi bowiem udowodnić, że w ciągu ostatnich 2 lat zrealizował min. 2 dostawy autobusów miejskich o łącznej wartości min. 900 000 PLN netto.

Na oferty ZKM czeka jeszcze kilka dni, do 17 kwietnia. Jedynym kryterium ich oceny jest cena. Ale to nie powinno dziwić. W końcu to typowy szybki zakup pojazdów, które przewoźnik już sobie upatrzył.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
ZKM Zawiercie
  • Kamil Nowakowski – 13.04.2018

    Już myślałem że jelcza wznawiają dla Zawiercia po zdj 😂😂 Nie no, ale Minibusik lepszy niż duże coś droższego

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.