TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Żołędowo: AUTOJAZDA JUSTYNA JUSZCZAK kupi olej napędowy do autobusów i pojazdów ciężarowych
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.02.2019 14:26:55

AUTOJAZDA JUSTYNA JUSZCZAK informuje o ogłoszonym przetargu na zakup oleju napędowego do autobusów i pojazdów ciężarowych w ilości 25.400 litrów

AUTOJAZDA JUSTYNA JUSZCZAK informuje o ogłoszonym przetargu na zakup oleju napędowego do autobusów i pojazdów ciężarowych w ilości 25.400 litrów

Dane zamawiającego:

AUTOJAZDA JUSTYNA JUSZCZAK

86-021 Żołędowo

Lipowa 8

Tel. 52 322 33 96

E-mail biuro@autojazda.com.pl

WWW bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1165241

Przedmiot zamówienia:

Zakup oleju napędowego do autobusów i pojazdów ciężarowych w ilości 25.400 litrów

Mając na uwadze zachowanie zasady konkurencyjności i równego traktowania Wykonawców w postępowaniu prowadzonym w ramach partnerskiego projektu "PracujeMy" Nr RPKP.08.02.01-04-0149/18-00, realizowanym przez Autojazda Justyna Juszczak w partnerstwie z Biurem Doradztwa Inwestycyjnego Europejczyk Jacek Leski, zapraszamy do złożenia oferty na sprzedaż paliwa – oleju napędowego na potrzeby realizacji szkoleń zawodowych do zajęć praktycznych kursu prawa jazdy kat.: C oraz C + E i D.

Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup oleju napędowego do autobusów i pojazdów ciężarowych w ilości 25.400 litrów (dwadzieścia pięć tysięcy czterysta litrów).

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 19 luty 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
olej napędowy
autobusy
pojazdy ciężarowe
AUTOJAZDA JUSTYNA JUSZCZAK
Żołędowo
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.