TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Żory: Autobus staranował 9 samochodów
DZIENNIK ZACHODNI - Opublikowano: 22.11.2018 16:19:44

Popołudniu 16 listopada 2018 w Żorach doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Jak informuje Dziennik Zachodni - 16 listopada w Żorach doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Autobus komunikacji miejskiej wjechał w sumie w 9 pojazdów. Jak do tego doszło?

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 15. Sprawcą kolizji na skrzyżowaniu DK 91 i ulicy Pszczyńskiej był kierowca autobusu. Gdy autobus wyjeżdżał z ulicy Huloki na DK 91 w pojeździe awarii uległ układ hamulcowy. Autobus najpierw uderzył w trzy samochody, a potem w kolejnych sześć.

- W tym groźnym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. W pojeździe znajdowały się trzy pasażerki i podobnie, jak kierowcom samochodów, nic im się nie stało - mówi asp. szt. Kamila Siedlarz z żorskiej policji.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Żory
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.