TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zrób zdjęcie autobusom Mobilisu i wygraj!
- Opublikowano: 15.04.2019 13:00:36
Zrób zdjęcie autobusom Mobilisu i wygraj!

Grupa transportowa Mobilis ruszyła z ciekawą inicjatywą skierowaną głównie do miłośników komunikacji miejskiej, ale i nie tylko. Twoją pasją jest fotografia? Ten konkurs jest dla Ciebie.

Grupa transportowa Mobilis ruszyła z ciekawą inicjatywą skierowaną głównie do miłośników komunikacji miejskiej, ale i nie tylko. Twoją pasją jest fotografia? Ten konkurs jest dla Ciebie.Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Mobilis w Twoim obiektywie"! Konkurs trwa od 15 kwietnia do 10 maja 2019 roku.

Co należy zrobić?

To proste, wystarczy wykonać fotografię pojazdów spółki Mobilis świadczących usługi przewozowe w aglomeracji warszawskiej na zlecenie ZTM Warszawa, oraz aglomeracji krakowskiej na zlecenie ZTP Kraków.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 fotografii w każdej z trzech poniższych kategorii:

I. WARSZAWA

(fotografie przedstawiające dowolną markę pojazdów firmy MOBILIS świadczących usługi przewozowe na zlecenie ZTM Warszawa, z wyłączeniem autobusów MAN Lion`s City Hybrid).

II. KRAKÓW

(fotografie przedstawiające dowolną markę pojazdów firmy MOBILIS świadczących usługi przewozowe na zlecenie ZTP Kraków).

III. AUTOBUS HYBRYDOWY

(fotografie przedstawiające pojazdy marki MAN Lion`s City Hybrid firmy MOBILIS świadczących usługi przewozowe na zlecenie ZTM Warszawa).

Konkursowe zasady

Pamiętaj, że:

• do konkursu mogą zostać zgłoszone zdjęcia wykonane w latach 2018-2019 r.

• zdjęcia przedstawiające pojazd w dowolnej porze roku,

• dodatkowym atutem w ocenie fotografii będzie uchwycenie pojazdu wraz z elementem krajobrazu,

• fotografie powinny być zapisane w formacie jpg. w rozdzielczości min. 300 dpi oraz rozmiarze dłuższego boku co najmniej 2000 px.

• zdjęcia dostarczone mogą być jedynie na nośniku elektronicznym, tj. płyta CD/DVD lub zewnętrzna przenośna pamięć USB.

Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

• Laureaci pierwszych miejsc w każdej z kategorii wezmą udział w wycieczce do fabryki MAN w Starachowicach.

• Laureaci drugich miejsc w każdej z kategorii otrzymają zegarek ręczny TIMEX.

• Laureaci trzecich miejsc w każdej z kategorii otrzymają Fotopuzzle przedstawiające własne zdjęcie konkursowe.

Dodatkowo Mobilis rozda jeszcze nagrody rzeczowe w postaci upominków firmowych.

Regulamin i zgłoszenia

Zgłoszenia do konkursu na dostępnym formularzu razem z listą zdjęć i zgodnie z załączonym Regulaminem Konkursu prosimy dostarczyć lub przesłać pocztą tradycyjną do 10 maja 2019 r. do godziny 12.00 (decyduje data wpływu do siedziby Mobilis) na adres:

MOBILIS Sp. z o.o., Diamond Business Park, budynek B, piętro 1,ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa, z dopiskiem: konkurs fotograficzny "Mobilis w Twoim obiektywie"

Dalsze szczegóły + link do regulaminu TUTAJ

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
Mobilis
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.